Jedinečná investiční příležitost

Hlavní výhody bytů

Bytový dům MyMozart

Nízké provozní náklady

Byty jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako je například stropní vytápění a chlazení. I díky tomu Vás nepřekvapí skokově rostoucí ceny energií a náklady na provoz bytu budou i nadále minimální.

Bytový dům MyMozart

Bezpečná investice

V dnešní době, kdy Vaše úspory znehodnocuje inflace, vsaďte na bezpečí.Vysoká kvalita projektu a výborná lokalita, to je cesta k bezpečnému zhodnocení investice - průměrně 6 % ročně.

Bytový dům MyMozart

Vybavené byty připravené k nastěhování

Byty budou plně vybaveny nábytkem promyšleného do posledního detailu. Nebudete tak muset řešit složitý výběr a ještě komplikovanější vybavování. Po předání klíčů můžete byt okamžitě využívat či pronajímat.

Byty o velikosti 1KK a 2KK

Plně vybavené byty promyšlené
do posledního detailu

Vybavené byty o velikosti 1kk a 2kk představují nejen výjimečný koncept městského moderního bydlení, ale zároveň jsou i skvělou investicí. Nespornou výhodou bytů je i vysoce ekonomický provoz domácnosti. K dispozici budou také garážová stání v podzemních podlažích domu. V nejvyšším patře pak společná terasa s výhledem na celou Prahu. Komfort a pohodlí všem uživatelům zajistí služby v komerčních prostorech včetně domovníka na jednom místě.

Bytový dům MyMozart
Bytový dům MyMozart
Bytový dům MyMozart

Moderní vybavení bytů

Vysoká funkčnost
nábytku

Rezidenční dům MyMozart se vyznačuje maximálním využitím prostoru při současném zvýšení užitné hodnoty. Byty jsou kompletně vybaveny chytrým a praktickým nábytkem vyrobeným na míru každému bytu, s designovou dominantou v podobě sklopné postele v bytech 1kk.

Chcete vědět více?
Moderní vybavení bytů

Okamžitě k nastěhování

Bez obav ze zařizování,
okamžitě k nastěhování

Všechny naše projekty jsou v mnohém netradiční. Zákazníci si nekupují pouze byt, ale komplexní službu. Od ideálního výběru lokality, přes prestižní architekturu, řešení funkčnosti domu, poctivou stavbu, k efektivně navrženému bytu s možností klientských změn včetně zajištění možnosti financování.

Bytový dům MyMozart
Bytový dům MyMozart
Bytový dům MyMozart

S možností spojování do větších celků

Dispozice jsou navrženy tak, aby bylo možné jednotky spojovat a v případě zájmu zákazníka vytvářet větší byty doslova na míru. Variant a možností využití bytů je připraveno více. Stačí si vybrat.

Chcete vědět více?

Galerie

Moderní, svěží, plný života.
Přesně takový je MyMozart.