Bydlení na Smíchově

Smíchov jako brána do celého světa

Ať už chcete jet kamkoliv, spojení najdete snadno. Pouhých 400 metrů od domu se nachází jeden z nejvýznamnějších dopravních uzlů Prahy. Metro Anděl linky B a důležité tramvajové linky.

Navíc už za 25 minut můžete sedět v hale mezinárodního letiště Václava Havla. Pro dopravu autem je ideální napojení přes tunel Mrázovka na D1 a D4 a přes Strahovský tunel a tunel Blanka na D8 a D10.

Chcete vědět více?
Bydlení na Smíchově

Smíchov nabízí
pracovní příležitosti

Smíchov se stal administrativním centrem významných českých i globálních firem. Sídlí zde téměř 3 000 firem různých oborů. Jsme si jisti, že zde najdete práci, co Vás bude opravu bavit.


Smíchov vzdělává

Kromě pracovních příležitostí je tu hned několik mateřských, základních a středních škol. Pomocí MHD jsou dobře dostupné i ostatní pražské vysoké školy.

Smíchov 1

Smíchov baví

Čeká Vás nespočet obchodů v jednom z největších obchodních center v republice, a to pouhých 5 minut chůze! Smíchov je místem společenských kulturních akcí, multikin a divadel. Kromě toho je tady nádherná Vltava a Smíchovská náplavka. Kdy vyrazíte, je jen na Vás.


Smíchov chutná

Na Smíchově najdete desítky možností, kde se dobře najíst. Od luxusních restaurací, přes pizzerie a klasické hospody až po asijská bistra a fast foody. Gurmáni jsou zde vítáni.

Smíchov 2

Smíchov je zelený

Co může být lepší než v létě uspořádat piknik s přáteli v parku? Jen pár kroků od živé Mozartovy ulice se nalézá park Mrázovka a park Sacre Coeur napojený lávkou na OC Nový Smíchov. V blízkosti jsou také Kinského zahrady či Petřín.


Smíchov sportuje

Své tělo můžete potrápit během v parcích nebo cvičením v nedalekých fitcentrech a posilovnách. Smíchov nabízí mnoho příležitostí ke sportu po celý rok.

Smíchov 3

Galerie

Moderní, svěží, plný života.
Přesně takový je MyMozart.