Architektura

Kvalitní architektura a moderní technologie

Projekt je situován v srdci pražského Smíchova. Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 152 bytů. Převažovat budou dispozice 1kk a 2kk. K nastěhování v roce 2023.

Dům klade důraz nejen na užitnou hodnotu, ale také na architektonickou. Moderní architektura venkovních prostor je plynule přenesena i do vnitřních společných prostor domu a oživena variací svěžích barev a materiálů.

MyMozart je tvořen s dlouhodobým přínosem pro jeho budoucí majitele. Díky moderním technologiím jsou provozní náklady bytů významně pod průměrem srovnatelných projektů.

Chcete vědět více?
Architektura

MyMozart je dlouhodobým přínosem pro jeho majitele

Díky moderním technologiím jsou provozní náklady bytů významně pod průměrem srovnatelných projektů.

Domovník

Správce domu

MyMozart je výjimečným konceptem soužití developera s majiteli a uživateli bytů. Součástí vstupního prostoru je správcovské zázemí. Od této chvíle se nemusíte již o nic starat.

Chcete vědět více?
Domovník

Služby

Jedinečné služby na jednom místě

Dům MyMozart využívá nejnovějších moderních trendů bydlení. Najde zde například boxy pro vyzvednutí potravin, elektroniky či uložení zásilek.

Bytový dům MyMozart
Bytový dům MyMozart
Bytový dům MyMozart

Vysoký komfort uživatelů

Důraz na klid
a soukromí

Samotný dům pamatuje na komfort uživatelů v podobě oken se zvýšenou akustickou ochranou. Před teplem a slunečním zářením Vás v létě ochrání venkovní žaluzie, které zároveň zajistí plné soukromí. Dům je také chráněn proti vibracím od nedaleké tramvajové trati. Každý byt je vybaven rekuperací pro trvalý přísun čistého vzduchu.

Chcete vědět více?
Vysoký komfort uživatelů

Galerie

Moderní, svěží, plný života.
Přesně takový je MyMozart.